Raimunda er vaskehjelp, mor til Paula og gift med giddeløse Paco. Når datteren ved et uhell dreper Paco etter at han prøver å forgripe seg på henne, bestemmer Raimunda seg for å dekke over handlingen. Samtidig blir Sole skrekkslagen når moren Irene dukker opp. Ikke som gjenferd, men som seg selv. Snart må alle hemmelighetene komme for en dag i en familie som har levd med den harde vinden fra øst, brann, galskap, overtro og død. Bli med på en uforglemmelig opplevelse i den beste filmen Pedro Almodóvar og Pénelope Cruz noensinne har laget sammen.
Filmen er ikke tilgjenglig for avspilling utenfor Norge
Vennligst bekreft lånet av denne filmen ved å skrive bibliotekkortets PIN. (Grunnet overgang til nytt biblioteksystem skal låntakere fra Deichman også benytte PIN-kode ved bekreftelse av lån fremover.)
Feil
Det oppstod dessverre en feil. Vennligst prøv igjen. Kontakt filmoteket@norgesfilm.no om problemet gjentar seg.
Du har ubenyttede lån denne måneden, men biblioteket ditt har en grense for hvor mange lån som totalt kan gjøres av alle lånerne hver måned. Den grensen er nådd. Vi har varslet biblioteket ditt, men dersom det velger å ikke øke grensen, kan du dessverre ikke låne flere filmer denne måneden, selv om du ikke har brukt opp dine individuelle lån.
Kontakt biblioteket ditt for mer informasjon
Bibliotek ikke tilknyttet tjenesten
Hei! For at du skal kunne låne film fra Filmoteket, må biblioteket ditt være tilknyttet tjenesten. Foreløpig er dessverre ikke ditt bibliotek tilknyttet. Vi anbefaler at du kontakter biblioteket og tipser dem om Filmoteket!
Filmoteket bruker cookies for at nettsiden skal fungere bedre. Ved å bruke tjenesten godkjenner du at vi bruker cookies
Lukk